Web Site Tasarım

Web site tasarım hizmeti veren firmamız, yeni web sitesi yapımı konusunda uzman kadrosu ve binlerce yenilikçi ve şık temalarıyla müşterilerini memnun etmektedir. Web site tasarım firmalarının içinden kaliteli ve zamanında teslim anlayışıyla sıyrılan Zek Medya sizinde kurumsal veya kişisel internet sitenizi yapmaya talip. Sizde yeni bir internet sitesi yaptırmak istiyorum yada benimde bir web sitem olsun diyorsanız hemen bizimle iletişime geçmelisiniz.

Web sitelerimizin her biri Google, Yandex, Bing, Yahoo arama motoru uyumludur. Temel anlamda Seo uyumludur, bu özellik size Google’da üst sıralarda çıkmanızı sağlayacaktır. Seo hizmetlerimizi incelemenizi öneririz.

Web Site Çeşitlerimiz

Her talebi karşılayacak şekilde çeşitli tecrübeye ve birikime sahip olduğumuzu belirtmek isteriz. Tüm Web site tasarımlarımız %100 Responsive yani duyarlı özelliğine sahip mobil uyumlu internet siteleridir.

  • Özel Web Site Tasarım: tamamen sizin taleplerinize göre tasarladığımız internet siteleridir.
  • Hazır Tema Uygulamaları: WordPress, Joomla veya envanterimiz deki binlerce temadan seçeceğiniz internet siteleridir. Çok kullanışlı yönetim panelleriyle hiç anlamayan bir personel bile 10 dakikalık bir eğitimle işleri halletmeye başlayabilir.
  • Hazır Şablonlar: One Page denilen tek sayfalık şablonlar veya çok sayfalı şablonlarımızı çok beğeneceksiniz.
  • Kişisel Blog Siteleri: Blog sitelerimiz tamda size göre. her kategoriye, her amaca uygun temalarımıza bayılacaksınız. Ayrıca bir birinden kullanışlı ve faydalı özellikleri sizi cezbedecek.!
  • E-Ticaret Siteleri: İşinizi internete taşımak için daha ne bekliyorsunuz. Zek Medya E-Ticaret paketleri kazancınızı arttırır.
  • Mail Sitesi: Şirketiniz için mail gönderip almakya bir mail server mı lazım, bitmek bilmeyen kotalara sahip mail sitenizi hemen sipariş edin.
  • Kurumsal Web Sitesi: Kanun gereği her firmanın bir internet sitesi olmak zorunda. Hem prestij, hemde yasal zorunluğunuzu yerine getirmek için sizinde artık şirket web siteniz olsun. Şirketinizin adıyla mail adresiniz firmanıza kurumsallık katacaktır.
  • Şirket, marka, şahıs, aday tanıtım sitesi: Her türlü tanıtım için tasarladığımız bir web sitemiz var. Bir tanesi neden sizin olmasın.
  • Profesyonel Forum Sitesi: Forum sitesi yapımı, soru cevap sitesi yapımı konusunda uzman ekibimiz ve bir birinden güzel temalarımızla size de harika bir forum sitesi yapmamızı ister misiniz?

WEB SİTE FİYATLARIMIZI İNCELEMEK İSTER MİSİNİZ?

HAZIRSANIZ BAŞLAYALIM.