Web Site Tasarımı

Zek Medya profesyonel kadrosu ve yenilikçi tasarım anlayışıyla, kaliteli ve zamanında teslimatı misyon edinen taleplerinize uygun internet siteleri tasarlar veya hazır şablonlardan sizin için en uygun olanı uygulamayı önerir. Yani sıfırdan size özel tasarım bir site yapımı hizmeti verdiğimiz gibi hazır şablon yada hazır temalarla da çalışma seçenekleri sunmaktayız.

Özel site tasarımları ve hazır temalı veya hazır şablonlarla yeni bir web sitesi yapım çalışmalarımızın yanı sıra, herhangi bir sebeple bitmemiş, yarım kalmış internet sitenizin tamamlanmasını sağlıyoruz. Hatta çalışan web sitenizin bakımını ve grafik, tasarım veya yazılımsal eksik ve ihtiyaçlarını da üstlenebiliyoruz. Bunlara ek Freelance yazılım ve grafik desteği hizmetimizde bulunuyor.

Ayrıca bir web sitesinin her zaman hızlı açılması için çalışmalarımızı bu konunun etrafında yürütüyoruz ve Hosting alanında Türkiye’nin en iyi hosting firmasıyla çalışıyoruz.

Tüm tasarımlarımız ‘Responsive‘ dir. Masaüstü ve Mobilde ayrı ve uyumlu görünür.

Özel Tasarım Web site Yapımı
Özel Tasarım Web site Yapımı

Özel Tasarım Web Site Yapımı

Firmanıza/Şirketinize, Markanıza yada isminize isteklerinizin doğrultusunda tasarım içeren ve tamamen sizin istediğiniz işlevleri karşılayan internet siteleri (Web Site) inşa ediyoruz. Yazılım ve tasarım konusunda profesyonel kadromuzla müşteri memnuniyeti odaklı yeni web site tasarımları yapmaktayız.

Özel tasarım web sitelerimizle ilgili daha çok bilgi edinmek ve Özel tasarım internet sitesi fiyatlarımız için tıklayınız.

Hazır Tema Web Site Yapımı

Binlerce hazır temadan seçeneceğiniz hazır temayı sizin için tüm detaylarıyla hazır hale getiriyoruz. Bu hazır temayı WordPress, Joomla gibi altyapıları kullanarak veya özgün hazır temaları kullanarak sitenizi oluşturuyoruz. Detaylı bilgi ve fiyatlar için, Hazır Web Site sayfamızı ziyaret ediniz.

Hazır Şablon Web Site Yapımı

Hazır Şablonlu web siteler, genelde one page denilen tek sayfalı aşağı doğru uzayan siteler olmakla birlikte birden fazla sayfa içerebilirler. Hazır şablon siteler çok şık şablonlar göz kamaştırırken ayrıca hız bakımından avantaj sağlar. Detaylı bilgi ve fiyatlar için Hazır Şablon Web Site Yapımı sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Freelance Destek

Web siteniz için Freelance olarak tasarım, grafik ve yazılım desteği sunmaktayız. Freelance Hizmetlerimiz için tıklatın.

Şirketler için Mail Hosting Sistemi Kurulumu

Şirketlerin kendi isimleriyle mail gönderim almalarını sağlayan mail sitesi kurulumları yapmaktayız. Günümüzde bu işlem prestij kazandırdığı gibi sıradan ve zorunlu duruma da gelmiştir. Detaylı bilgi ve fiyatlar için tıklayın.

İnternet Siteniz için Domain ve Hosting Temini

En hızlı ve kaliteli hosting ve en etkili seo uyumlu ve doğru domaini temin ve desteğini sunuyoruz.

Profesyonel Kişisel Blog Sitesi Yapımı

Her türlü blog, kişisel blog siteleri yapmaktayız. Binlerce temanın içinden size uygun olanı seçin, biz yapalım. Detaylar için tıklayın.

Kurumsal Web Sitesi Kurulumu

Markanızı, firmanızı, projenizi veya ürününüzü en başarılı bir şekilde geniş kitlelere ulaştırabilecek kapasiteye sahip ayrıca çoklu dil desteği ile kurumsal web sitelerimiz hizmetinizdedir. Detaylar için Web site fiyatları sayfamızı inceleyebilir veya bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Tanıtım Sitesi Yapımı

Kişisel bir tanıtım sitesi olabileceği gibi, firma, ürün, proje veya bir dernek, köy veya bir yerleşim yeri için hatta tüm sektör ve konuları kapsayacak bir veya bir kaç sayfadan oluşan tanıtım siteleri yapmaktayız. Detaylar…

Profesyonel Forum Sitesi Kurulumu

Her konu ve kategoriye uygun profesyonel forum sitesi / soru cevap sitesi yapıyoruz. Sizde ister misiniz?

E-Ticaret Paketleri

E-ticaret paketlerimizle işinizi internete taşıyoruz. Alışverişin çoğunun internet ortamına geçmesi hızla büyüdü ve büyümeye devam ediyor. Sizde işininizi E-Ticaretle birleştirmeye var mısınız?. E-Ticaret sayfamızı ziyaret edin.

WEB SİTE FİYATLARIMIZI GÖRDÜNÜZ MÜ?