Web Site Fiyatlarımız

Web Site Fiyatları
Web Site Fiyatları %20 indirimde

Her türlü web sitesi ihtiyacınız için bir paketimiz bulunmaktadır. Her konuda sizlere destek vermekten mutluluk duyarız.

├ Çalışmalarımız butik olup sizin talepleriniz ve zevklerinize göre ilerliyoruz.


KİŞİSEL – ŞİRKET TANITIM SİTESİ
Fiyat: 1.999₺ 2.499₺

Kendiniz, firmanız, markanız veya projeniz için bir internet sitesine mi ihtiyacınız var. Doğru yerdesiniz. One Page (Tek Sayfa) yada 5 sayfa maximum içeriğe sahip web sitenizi anahtar teslim yapalım ve hızlı bir şekilde teslim edelim. Domain, Hosting ve 10 adet mail adresi ücretsizdir.


BLOG SİTESİ
Fiyat: 1.599₺ 1.999₺

Binlerce tema içerisinden her zevke her amaca uygun blog temalarımızla, her sektöre veya kategoriye uygun bir düzen bulabilirsiniz. Blog sitenizi yapalım, şekillendirelim, sizde içeriklerinizi girerek sanal Dünya’ya merhaba deyin. Profesyonel Blog kullanma eğitimimiz dahildir.


ZEK PRO WEB SİTESİ
★ideal paket★
Fiyat: 2.999₺ 3.749₺

Size en uygun tema, görsel ve yerleşimi, tüm isteklerinize cevap verecek şekilde uygulayarak sizin için en ideal siteyi oluşturalım. Ardından içeriklerinizi uygun görseller ve tam seo uyumuyla siteye biz ekleyelim. Anahtar teslim Zek Pro paket tam size göre. Sitenize entegre Blogunuzdan istediğiniz anda, sınırsız paylaşımlar yapabilirsiniz.
★ Şirketler için En İdeal Web Sitesi 2019


ZEK PRO 2 WEB SİTESİ
★ideal paket★
Fiyat: 4.999₺ 5.999₺

Zek Pro 2 Web Sitesi Paketi, Zek Pro Web Sitesi Paketine ek sitenize eklenecek içerikleri de biz oluşturuyoruz. Eğer içerikleri siz sağlayamıyorsanız sizin yerinize içerikleri ve görselleri (Resimleri) biz sağlıyor ve siteye ekliyoruz.
Şirketler için En İdeal Web Sitesi 2019


HABER SİTESİ
Fiyat: 2.999₺ 3.749₺

Haber sitesi diğer bir deyişle news kurup Google Adsense’den para mı kazanmak istiyorsunuz. Belirli bir konuda veya belirli bir bölgeye ait haberler, bilgiler içeren bir haber sitesini sizin için yapalım, kategorize edelim ve size siteyi yürütebilir duruma getirebilecek eğitim ve desteği verelim.


ADAY TANITIM SİTESİ
Fiyat: 5.999₺ 7.500₺

Tüm adaylara özel tasarımlarımız ve projelerimizle aday tanıtım sitelerimiz hizmetinizdedir. Kendinizi anlatabilirseniz, kabul de ettirebilirsiniz! sözünden ilham alarak siyasi aday veya her türlü konuda aday olanları tanıtım sayfası yapımını yürütüyoruz.
Muhtar Adayı Tanıtımı
Meclis Üyesi Tanıtımı
Belediye Başkan Adaylığı Tanıtımları
Millet Vekili Aday Tanıtımları
Oda başkanlığı Aday Tanıtımları
Tüm Adaylık Tanıtımları
★ Ayrıca Aday tanıtımı için reklam çalışmalarımız için bizimle irtibata geçebilirsiniz.


ŞİRKET MAİL SİTESİ
Fiyat: 2.299₺ 2.799₺

Şirketinizin ismiyle mail gönderip almayı sağlayan örneğin satinalma@şirketadı.com, personeladı@şirketadı.com gibi mail hesaplarını oluşturup, şirket bilgisayarlarınıza ve mobil cihazlarınıza kurulumunu yapıyoruz. 1 yıl boyuncada uzaktan destek sağlıyoruz. Paket kapsamında 10 adet mail adresi ve 100 gb mail kotası vardır. İhtiyacınıza uygun Mail sitesi paketi fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kurulumlar ve destek ücretsizdir.


PROFESYONEL FORUM SİTESİ
Fiyat: 3.499₺ 4.375₺

Prefesyonel bir forum siteniz, soru cevap siteniz olsun istiyorsanız, sizin için biz yapalım. Google Adsense desteği verelim, hemen internetten para kazanmaya başlayın.


ÖZEL TASARIM WEB SİTESİ
Fiyat teklifi alın

İhtiyaçlarınız yada zevklerinize göre talepleriniz doğrultusunda bir site tasarlamak bizim işimiz. Seo uyumlu özel tasarım siteniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


ZEK PREMİUM WEB SİTESİ
Fiyat teklifi alın

Tamamen size özel bir web sitesi tasarlıyalım ve tüm içeriği sitenize biz ekleyelim. Talepleriniz yada yapılması gereken tüm işlemleri yapalım. size sadece web sitenizle gurur duymak kalsın.


Fiyatlarımızı KDV dahil değildir. Hosting ve Domain fiyatları USD olması sebebiyle fiyatlar az miktarda aşağı / yukarı oynama gösterebilir. Kur=5,32₺’den hesaplanmıştır.

E-Ticaret sitesi fiyatlarımız için lütfen tıklayın.