Kağıthane Web Site Tasarım

KAĞITHANE WEB TASARIM

Zek Medya: İstanbul/Çekmeköy merkezli ve tüm Türkiye’ye web site tasarımı, kurumsal web sitesi, kişisel web sitesi, hukuk sektörü web siteleri, e-ticaret, seo, kurumsal kimlik, blog, marka danışmanlığı, dijital pazarlama ve reklam hizmetlerini vermektedir. Zek Medya Kağıthane ve bölgesinde en iyi web site tasarımı yapan firmalardandır. Web site tasarımı konusunda uzman ve özverili kadrosuyla daima müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Kağıthane’de Kurumsal web sitesi, şirket tanıtım sitesi, marka kimlik kazandırma gibi web site tasarımlarında çok tercih edilmekten gurur duyuyoruz.

Hukuk sektörü için web site tasarımlarımız mevcuttur. Avukatlar için internet sitesi yapımı, hukuk bürosu web site yapımı hizmetleri de vermekteyiz. Tasarımlarımız iyi bir kullanıcı deneyiminin yanı sıra gösterişi ile kurumsal kimliğinize değer ve ağırlık katmaktadır. Ayrıca Firma web siteleri, kurumsal web siteleri, her türlü web site tasarım hizmetlerimizi tam zamanında teslimat ve her daim müşteri memnuniyeti odaklı yürütmekteyiz. Sitelerimiz çoklu dil özelliğine sahiptir ve talep edilirse profesyonel çeviri hizmeti de vermekteyiz.(İngilizce, Arapça, Almanca, Fransızca)

Kağıthane’de birebir müşteri ziyaretlerinde bulunarak web site tasarımı faaliyetleri sürdürmektedir. Web site tasarımı hakkında bilgiye linkten ulaşabilirsiniz. Lütfen randevu isteyiniz.

Profesyonel SEO hizmetimizle ve web site tasarımlarımızla hizmetinizdeyiz.

KAĞITHANE
WEB SİTE TASARIM

Kağıthane web site tasarım firması Zek Medya; Web site yapımı ve SEO hizmeti vermektedir. Kurumsal Site yapımı, E-ticaret sitesi yapımı, kişisel site yapım. Sizde hemen randevu talep edin, sizi ziyaret edelim.

Tüm Kağıthane’ye Web site tasarım hizmeti vermekteyiz. Aşağıda hizmet verilen tüm bölgeler listelenmiştir.

 • ÇAĞLAYAN WEB SİTE AJANSI
 • ÇELİKTEPE WEB TASARIM ŞİRKETİ
 • EMNİYET EVLERİ MAHALLESİ WEB TASARIM FİRMASI
 • GÜLTEPE WEB SİTE ŞİRKETİ
 • GÜRSEL MAHALLESİ WEB TASARIM AJANSI
 • HAMİDİYE WEB SİTE TASARIM
 • HARMANTEPE WEB SİTE TASARIM FİRMASI
 • KAĞITHANE HÜRRİYET MAHALLESİ WEB AJANSI
 • KAĞITHANE MEHMET AKİF ERSOY MAH. WEB TASARIM
 • KAĞITHANE MERKEZ WEB SİTE TASARIM FİRMASI
 • NURTEPE İNTERNET SİTESİ YAPANLAR
 • ORTABAYIR WEB SİTE AJANSI
 • SEYRANTEPE WEB SİTE FİRMASI
 • SULTAN SELİM MAHALLESİ WEB TASARIM
 • ŞİRİNTEPE WEB SİTE YAPANLAR
 • TALATPAŞA WEB SİTE FİRMASI
 • TELSİZLER MAHALLESİ WEB TASARIM FİRMASI
 • KAĞITHANE YAHYA KEMAL WEB TASARIM
 • YEŞİLCE WEB SİTE TASARIM
 • ADLİYE WEB SİTE TASARIMI FİRMASI
 • ÇAĞLAYAN ADLİYESİ WEB SİTE AJANSI
 • AVRUPA YAKASI WEB SİTE TASARIM

Web Site Tasarım

Günümüzde her şey internet üzerinden yapılıyor desek yanlış olmaz. Gazeteler, haberler, alışveriş… o kadar çok fazla örnek verilebilir ki. Web siteler olmadan ne iş ne eğlence hiç bir şeyi yapmak neredeyse mümkün değil. Web site tasarımı ilk bakışta firmaların, markaların veya ürünlerin için gerekliymiş görünse de aslında öyle değil. Sosyal medyadan alışverişe, ders yapmaktan araştırma yapmaya hatta mesajlaşmak için bile web sitelerini kullanmaktayız. Bir web sitesi aslında her kes için bir ihtiyaç.

Zek Medya olarak biz tüm ihtiyaç ve talepleri karşılayan modern, şık, güvenli ve zengin işlevselliğe sahip web site tasarımları yapıyoruz. En önemlisi web site tasarımlarımız %100 seo uyumlu olup temel seo hediye olarak eklenir.

Neden Zek Medya ?

Web Site Tasarım

Zek Medya Modern, şık, güvenli, güvenilir en önemlisi de %100 Seo uyumlu web siteleri tasarlarız. Müşterilerimizi belirli kalıplarda hapsetmeyiz. Tüm taleplere çözüm sağlayabilen yapıda web siteleri tasarlarız. Web site tasarımlarımızın admin arayüzü Türkçe ve kullanıcı dostu olmasından dolayı bilgisayar kullanmayı bilen herkes siteyi yapılandırabilir. Ayrıca 5 ayrı admin rolü ile her bir yöneticiye farklı farklı izinler/ yönetim yetkisi verilebilir.

Zek Medya olarak biz ! Web site tasarımlarımızdan ziyade, güler yüzlü, çözüm odaklı ve alanında uzman ekibimizle her an sizlere destek ve hizmet vermekteyiz. Ayrıca Her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Müşterilerimizden aldığımız ger dönüşlerde en çok güzel puan aldığımız nokta ise zamanında iş bitirme ve teslimat ki bu konu şirket politikalarımızda en başta gelmektedir.

Bize Ulaşın

Her hangi bir konuda bilgi veya destek almak için; bizimle sağ alttaki balondan canlı destek ile sohbet başlatabilir veya alttaki bilgilerden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Teklif isteyin kaliteli hizmetten faydalanın.

Bize Ulaşın

Telefon: 0216 484 36 37

Mobil: 0532 455 2137

Whatsapp: 0532 455 2137

e-mail: zekmedya [at] ahmetkas.com.tr

Teklif Alın  KAĞITHANE
  WEB SİTE TASARIM

  WEB SİTE FİYATLARIMIZ

  Web site tasarımı fiyatlarımız Kağıthane geneli için taleplere bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Verdiğimiz web site tasatım hizmetlerinin kalite ve zamanlamısına bakıldığında çok hesaplı olduğunu göreceksiniz.

  Fiyatlarımız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  NELER YAPARIZ ?

  %100 SEO UYUMLU WEB SİTELERİ YAPIYORUZ

  İnşa ettiğimiz tüm web sitelerini Seo (Search Optimize Engine) yani Google ve tüm arama motorlarına %100 uyumlu şekilde tasarladık ve tam Seo uyumlu olarak teslim etmekteyiz.

  TAM ZAMANINDA TESLİMAT, HIZLI HİZMET

  Teklif aşamasında web sitenizi teslim tarihi veriyoruz. Teslim tarihine sadık kalmayı ilke edinmiş ekibimiz sizi bu konuda mâdur etmemekle birlikte her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır.

  TÜM TALEPLERİ KARŞILAYAN ÇÖZÜMLER

  Tüm istek ve talepleri karşılayabilecek web site çözümlerimizle hizmetinizdeyiz. Siz isteyin biz yapalım.. Dinamik, son teknolojiye sahip, modern ve geliştirilebilir web site çözümlerimiz ve uzman kadromuz sizden gelecek talepleri beklemektedir..

  KULLANICI DOSTU WEB SİTE VE YÖNETİCİ PANELİ

  Web site tasarımlarımız: gerek web site gerek yönetim paneli (admin panel) kullanıcı dostudur. yani Türkçe, İngilizce veya dilediğiniz dilde size sunulabilir. Karışık veya anlamsız olmayan yönetim paneli işlevsellik yönünden çok zengindir. Yeni başlayanlar bile yazı yayınlayabilir veya sayfalar oluşturabilir, Üstelik bir çok içerik ekleyebilir..

  KAĞITHANE'DE MÜŞTERİ ZİYARETLERİ YAPABİLMEKTEYİZ.

  Kağıthane genelinde müşteri ziyaretleri yaparak istenilen web site detaylarını, teklif aşaması ve sözleşme adımlarını yüz yüze görüşerek yapmaktayız. Sözleşmesiz web site tasarımı yapmamaktayız. Tüm detayları görüştükten sonra web site yapımına başlamaktayız.

  HER ZAMAN HER KONUDA YANINIZDAYIZ

  Zek Medya bir web site tasarım firmasıdır fakat sitenizi tasarlayıp, yaptıktan sonra sizi tek başınıza bırakmaz. Dilerseniz web sitenizi Google ve diğer arama motorlarında ilk sayfaya taşır. Garantili Butik Seo Çalışması yapmaktayız. Dilerseniz Google ADS (Adwords) reklamları gibi bir çok çevrimiçi konuda sizleri destekler.. Müşterilerinize ulaşabilmeniz için Toplu mail, Toplu Sms ibi bir çok konuda yanınızdayız. Tüm ihtiyaçlarınıza bir çevriöiçi çözümümüz olduğunu unutmayınız.

  Kağıthane Web Site Tasarım