Sultangazi Web Site Firması

 • Sultangazi İnternet Sitesi Firması

SULTANGAZİ WEB SİTE TASARIM

Zek Medya: İstanbul/Çekmeköy merkezli ve tüm Türkiye’ye web site tasarımı, e-ticaret, seo, kurumsal kimlik, blog, marka danışmanlığı, dijital pazarlama ve reklam hizmetlerini vermektedir. Zek Medya Sultangazi ve bölgesinde en iyi web site tasarımı yapan firmalardandır. Web site tasarımı konusunda uzman ve özverili kadrosuyla daima müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Sultangazi ‘de Kurumsal web sitesi, şirket tanıtım sitesi, marka kimlik kazandırma gibi web site tasarımlarında çok tercih edilmekten gurur duyuyoruz.

Sultangazi ‘de birebir müşteri ziyaretlerinde bulunarak web site tasarımı faaliyetleri sürdürmektedir. Web site tasarımı hakkında bilgiye linkten ulaşabilirsiniz. Lütfen randevu isteyiniz.

SULTANGAZİ
WEB TASARIM

Sultangazi internet sitesi tasarım firması olarak tüm Sultangazi ‘ye hizmet vermekteyiz. Şık, modern, hızlı, güvenilir, güvenli, işlevsel web siteleri tasarlıyoruz. Yüzde 100 Seo uyumlu web sitelerimizi hızlıca tasarlayıp söz verdiğimiz zamanda bitirip teslim ediyoruz.

Her daim müşteri memnuniyeti ilkesiyle hizmet vermekteyiz. Mümkün olduğunca ekonomik fiyatlarla hizmetlerimizi devam ettirme gayretindeyiz. Sultangazi ‘de kaliteli ve profesyonel web tasarımı yapan firmaların başında geliyoruz.

Sultangazi ‘de web sitesi veya Seo talep eden müşterilerimizi yerlerinde ziyaret ediyoruz. Sizde randevu talep edin ziyaret edelim.

 • SULTANGAZİ 50. YIL WEB SİTE TASARIM
 • SULTANGAZİ 75. YIL WEB TASARIM FİRMASI
 • SULTANGAZİ CEBECİ WEB TASARIM AJANSI
 • SULTANGAZİ CUMHURİYET WEB SİTE FİRMASI
 • SULTANGAZİ ESENTEPE WEB SİTE TASARIM FİRMASI
 • ESKİ HABİPLER İNTERNET SİTE FİRMASI
 • HABİPLER WEB SİTE ŞİRKETİ
 • GAZİ MAHALLESİ WEB SİTE TASARIMI
 • HABİBLER WEB TASARIM FİRMASI
 • İSMETPAŞA MAHALLESİ WEB TASARIM
 • MALKOÇOĞLU MAHALLESİ WEB SİTE TASARIMI
 • SULTANÇİFTLİĞİ WEB SİTE TASARIM FİRMASI
 • SULTANGAZİ UĞUR MUMCU WEB TASARIM
 • YAYLA MAHALLESİ WEB SİTE AJANSI
 • SULTANGAZİ YUNUS EMRE WEB TASARIMI
 • ZÜBEYDE HANIM WEB SİTE FİRMASI

Web Site Tasarım

Günümüzde her şey internet üzerinden yapılıyor desek yanlış olmaz. Gazeteler, haberler, alışveriş… o kadar çok fazla örnek verilebilir ki. Web siteler olmadan ne iş ne eğlence hiç bir şeyi yapmak neredeyse mümkün değil. Web site tasarımı ilk bakışta firmaların, markaların veya ürünlerin için gerekliymiş görünse de aslında öyle değil. Sosyal medyadan alışverişe, ders yapmaktan araştırma yapmaya hatta mesajlaşmak için bile web sitelerini kullanmaktayız. Bir web sitesi aslında her kes için bir ihtiyaç.

Zek Medya olarak biz tüm ihtiyaç ve talepleri karşılayan modern, şık, güvenli ve zengin işlevselliğe sahip web site tasarımları yapıyoruz. En önemlisi web site tasarımlarımız %100 seo uyumlu olup temel seo hediye olarak eklenir.

Neden Zek Medya ?

Web Site Tasarım

Zek Medya Modern, şık, güvenli, güvenilir en önemlisi de %100 Seo uyumlu web siteleri tasarlarız. Müşterilerimizi belirli kalıplarda hapsetmeyiz. Tüm taleplere çözüm sağlayabilen yapıda web siteleri tasarlarız. Web site tasarımlarımızın admin arayüzü Türkçe ve kullanıcı dostu olmasından dolayı bilgisayar kullanmayı bilen herkes siteyi yapılandırabilir. Ayrıca 5 ayrı admin rolü ile her bir yöneticiye farklı farklı izinler/ yönetim yetkisi verilebilir.

Zek Medya olarak biz ! Web site tasarımlarımızdan ziyade, güler yüzlü, çözüm odaklı ve alanında uzman ekibimizle her an sizlere destek ve hizmet vermekteyiz. Ayrıca Her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Müşterilerimizden aldığımız ger dönüşlerde en çok güzel puan aldığımız nokta ise zamanında iş bitirme ve teslimat ki bu konu şirket politikalarımızda en başta gelmektedir.

Bize Ulaşın

Her hangi bir konuda bilgi veya destek almak için; bizimle sağ alttaki balondan canlı destek ile sohbet başlatabilir veya alttaki bilgilerden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Teklif isteyin kaliteli hizmetten faydalanın.

Bize Ulaşın

Telefon: 0216 484 36 37

Mobil: 0532 455 2137

Whatsapp: 0532 455 2137

e-mail: zekmedya [at] ahmetkas.com.tr

Teklif Alın  SULTANGAZİ
  WEB SİTE
  TASARIM

  WEB SİTE FİYATLARIMIZ

  Web site tasarımı fiyatlarımız Sultangazi geneli için taleplere bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Verdiğimiz web site tasarım hizmetlerinin kalite ve zamanlamısına bakıldığında çok hesaplı olduğunu göreceksiniz.

  Fiyatlarımız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  NELER YAPARIZ ?

  %100 SEO UYUMLU WEB SİTELERİ YAPIYORUZ

  İnşa ettiğimiz tüm web sitelerini Seo (Search Optimize Engine) yani Google ve tüm arama motorlarına %100 uyumlu şekilde tasarladık ve tam Seo uyumlu olarak teslim etmekteyiz.

  TAM ZAMANINDA TESLİMAT, HIZLI HİZMET

  Teklif aşamasında web sitenizi teslim tarihi veriyoruz. Teslim tarihine sadık kalmayı ilke edinmiş ekibimiz sizi bu konuda mâdur etmemekle birlikte her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır.

  TÜM TALEPLERİ KARŞILAYAN ÇÖZÜMLER

  Tüm istek ve talepleri karşılayabilecek web site çözümlerimizle hizmetinizdeyiz. Siz isteyin biz yapalım.. Dinamik, son teknolojiye sahip, modern ve geliştirilebilir web site çözümlerimiz ve uzman kadromuz sizden gelecek talepleri beklemektedir..

  KULLANICI DOSTU WEB SİTE VE YÖNETİCİ PANELİ

  Web site tasarımlarımız: gerek web site gerek yönetim paneli (admin panel) kullanıcı dostudur. yani Türkçe, İngilizce veya dilediğiniz dilde size sunulabilir. Karışık veya anlamsız olmayan yönetim paneli işlevsellik yönünden çok zengindir. Yeni başlayanlar bile yazı yayınlayabilir veya sayfalar oluşturabilir, Üstelik bir çok içerik ekleyebilir..

  SULTANGAZİ 'DE MÜŞTERİ ZİYARETLERİ YAPABİLMEKTEYİZ.

  Sultangazi genelinde müşteri ziyaretleri yaparak istenilen web site detaylarını, teklif aşaması ve sözleşme adımlarını yüz yüze görüşerek yapmaktayız. Sözleşmesiz web site tasarımı yapmamaktayız. Tüm detayları görüştükten sonra web site yapımına başlamaktayız.

  HER ZAMAN HER KONUDA YANINIZDAYIZ

  Zek Medya bir web site tasarım firmasıdır fakat sitenizi tasarlayıp, yaptıktan sonra sizi tek başınıza bırakmaz. Dilerseniz web sitenizi Google ve diğer arama motorlarında ilk sayfaya taşır. Garantili Butik Seo Çalışması yapmaktayız. Dilerseniz Google ADS (Adwords) reklamları gibi bir çok çevrimiçi konuda sizleri destekler.. Müşterilerinize ulaşabilmeniz için Toplu mail, Toplu Sms ibi bir çok konuda yanınızdayız. Tüm ihtiyaçlarınıza bir çevriöiçi çözümümüz olduğunu unutmayınız.

  Sultangazi Web Site Firması