Bahçelievler Web Tasarım Ajansı | SEO Firması

BAHÇELİEVLER WEB TASARIM | SEO

Zek Medya: İstanbul/Çekmeköy merkezli ve tüm Türkiye’ye web site tasarımı, e-ticaret, seo, kurumsal kimlik, blog, marka danışmanlığı, dijital pazarlama ve reklam hizmetlerini vermektedir. Ayrıca profesyonel, etkili ve kalıcı Seo hizmetleri vermekteyiz. Butik Seo çalışmaları yapıyoruz ve Seo hizmetimiz garantilidir. Zek Medya Bahçelievler ve bölgesinde en iyi web site tasarımı yapan firmalardandır. Web site tasarımı konusunda uzman ve özverili kadrosuyla daima müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Bahçelievler ‘de Kurumsal web sitesi, şirket tanıtım sitesi, marka kimlik kazandırma gibi web site tasarımlarında çok tercih edilmekten gurur duyuyoruz.

Zek Medya Ajansımız; Kurumsal web site tasarımı ve Kurumsal Seo Hizmeti de vermektedir. Google Seo ve Sem hizmetlerimizle işlerinizi arttırmak artık çok kolay ve ekonomik.

Bahçelievler ‘de birebir müşteri ziyaretlerinde bulunarak web site tasarımı faaliyetleri sürdürmektedir. Web site tasarımı hakkında bilgiye linkten ulaşabilirsiniz. Lütfen randevu isteyiniz.

BAHÇELİEVLER
WEB TASARIM | SEO
HİZMET BÖLGELERİ

Bahçelievler’de profesyonel web site tasarım firması ve Seo firması tercih edenlerin adresi Zek Medya. Seo uyumlu Web site tasarımlarımızı şık, modern ve tam zamanında teslim ilkesiyle yapıyor ve teslim ediyoruz. Web tasarım ve Seo konusunda uzman ekibimiz %100 müşteri memnuniyetiyle çalışmaktadır. Sizde hemen randevu talep edin sizi iş yerinizde ziyaret edelim.

Tüm Bahçelievler’e Web site tasarım hizmeti vermekteyiz. Aşağıda hizmet verilen tüm bölgeler listelenmiştir.

 • BAHÇELİEVLER WEB SİTE FİRMASI
 • CUMHURİYET MAHALLESİ WEB TASARIM
 • ÇOBANÇEŞME WEB TASARIM FİRMASI
 • BAHÇELİEVLER FEVZİ ÇAKMAK WEB SİTE FİRMASI
 • BAHÇELİEVELER HÜRRİYET WEB TASARIMI
 • KOCASİNAN WEB SİTE FİRMASI
 • SİYAVUŞPAŞA WEB SİTE YAPAN FİRMA
 • SOĞANLI WEB TASARIM AJANSI
 • ŞİRİNEVLER WEB SİTE TASARIM FİRMASI
 • YENİBOSNA WEB SİTE FİRMASI
 • BAHÇELİEVLER ZAFER WEB TASARIMI
 • BAHÇELİEVLER SEO FİRMASI
 • CUMHURİYET MAHALLESİ SEO AJANSI
 • ÇOBANÇEŞME SEO YAPAN FİRMA
 • BAHÇELİEVLER FEVZİ ÇAKMAK SEO FİRMASI
 • BAHÇELİEVELER HÜRRİYET SEO ŞİRKETİ
 • KOCASİNAN SEO FİRMASI
 • SİYAVUŞPAŞA SEO AJANSI
 • SOĞANLI SEO AJANSI
 • ŞİRİNEVLER SEO FİRMASI
 • YENİBOSNA SEO ŞİRKETİ
 • BAHÇELİEVLER ZAFER SEO AJANS

Web Site Tasarım

Günümüzde her şey internet üzerinden yapılıyor desek yanlış olmaz. Gazeteler, haberler, alışveriş… o kadar çok fazla örnek verilebilir ki. Web siteler olmadan ne iş ne eğlence hiç bir şeyi yapmak neredeyse mümkün değil. Web site tasarımı ilk bakışta firmaların, markaların veya ürünlerin için gerekliymiş görünse de aslında öyle değil. Sosyal medyadan alışverişe, ders yapmaktan araştırma yapmaya hatta mesajlaşmak için bile web sitelerini kullanmaktayız. Bir web sitesi aslında her kes için bir ihtiyaç.

Zek Medya olarak biz tüm ihtiyaç ve talepleri karşılayan modern, şık, güvenli ve zengin işlevselliğe sahip web site tasarımları yapıyoruz. En önemlisi web site tasarımlarımız %100 seo uyumlu olup temel seo hediye olarak eklenir.

Neden Zek Medya ?

Web Site Tasarım

Zek Medya Modern, şık, güvenli, güvenilir en önemlisi de %100 Seo uyumlu web siteleri tasarlarız. Müşterilerimizi belirli kalıplarda hapsetmeyiz. Tüm taleplere çözüm sağlayabilen yapıda web siteleri tasarlarız. Web site tasarımlarımızın admin arayüzü Türkçe ve kullanıcı dostu olmasından dolayı bilgisayar kullanmayı bilen herkes siteyi yapılandırabilir. Ayrıca 5 ayrı admin rolü ile her bir yöneticiye farklı farklı izinler/ yönetim yetkisi verilebilir.

Zek Medya olarak biz ! Web site tasarımlarımızdan ziyade, güler yüzlü, çözüm odaklı ve alanında uzman ekibimizle her an sizlere destek ve hizmet vermekteyiz. Ayrıca Her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Müşterilerimizden aldığımız ger dönüşlerde en çok güzel puan aldığımız nokta ise zamanında iş bitirme ve teslimat ki bu konu şirket politikalarımızda en başta gelmektedir.

Bize Ulaşın

Her hangi bir konuda bilgi veya destek almak için; bizimle sağ alttaki balondan canlı destek ile sohbet başlatabilir veya alttaki bilgilerden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Teklif isteyin kaliteli hizmetten faydalanın.

Bize Ulaşın

Telefon: 0216 484 36 37

Mobil: 0532 455 2137

Whatsapp: 0532 455 2137

e-mail: zekmedya [at] ahmetkas.com.tr

Teklif Alın  BAHÇELİEVLER
  WEB TASARIM

  WEB SİTE FİYATLARIMIZ

  Web site tasarımı fiyatlarımız Bahçelievler geneli için taleplere bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Verdiğimiz web site tasatım hizmetlerinin kalite ve zamanlamısına bakıldığında çok hesaplı olduğunu göreceksiniz.

  Fiyatlarımız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  NELER YAPARIZ ?

  %100 SEO UYUMLU WEB SİTELERİ YAPIYORUZ

  İnşa ettiğimiz tüm web sitelerini Seo (Search Optimize Engine) yani Google ve tüm arama motorlarına %100 uyumlu şekilde tasarladık ve tam Seo uyumlu olarak teslim etmekteyiz.

  TAM ZAMANINDA TESLİMAT, HIZLI HİZMET

  Teklif aşamasında web sitenizi teslim tarihi veriyoruz. Teslim tarihine sadık kalmayı ilke edinmiş ekibimiz sizi bu konuda mâdur etmemekle birlikte her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır.

  TÜM TALEPLERİ KARŞILAYAN ÇÖZÜMLER

  Tüm istek ve talepleri karşılayabilecek web site çözümlerimizle hizmetinizdeyiz. Siz isteyin biz yapalım.. Dinamik, son teknolojiye sahip, modern ve geliştirilebilir web site çözümlerimiz ve uzman kadromuz sizden gelecek talepleri beklemektedir..

  KULLANICI DOSTU WEB SİTE VE YÖNETİCİ PANELİ

  Web site tasarımlarımız: gerek web site gerek yönetim paneli (admin panel) kullanıcı dostudur. yani Türkçe, İngilizce veya dilediğiniz dilde size sunulabilir. Karışık veya anlamsız olmayan yönetim paneli işlevsellik yönünden çok zengindir. Yeni başlayanlar bile yazı yayınlayabilir veya sayfalar oluşturabilir, Üstelik bir çok içerik ekleyebilir..

  BAHÇELİEVLER 'DE MÜŞTERİ ZİYARETLERİ YAPABİLMEKTEYİZ.

  Bahçelievler genelinde müşteri ziyaretleri yaparak istenilen web site detaylarını, teklif aşaması ve sözleşme adımlarını yüz yüze görüşerek yapmaktayız. Sözleşmesiz web site tasarımı yapmamaktayız. Tüm detayları görüştükten sonra web site yapımına başlamaktayız.

  HER ZAMAN HER KONUDA YANINIZDAYIZ

  Zek Medya bir web site tasarım firmasıdır fakat sitenizi tasarlayıp, yaptıktan sonra sizi tek başınıza bırakmaz. Dilerseniz web sitenizi Google ve diğer arama motorlarında ilk sayfaya taşır. Garantili Butik Seo Çalışması yapmaktayız. Dilerseniz Google ADS (Adwords) reklamları gibi bir çok çevrimiçi konuda sizleri destekler.. Müşterilerinize ulaşabilmeniz için Toplu mail, Toplu Sms ibi bir çok konuda yanınızdayız. Tüm ihtiyaçlarınıza bir çevriöiçi çözümümüz olduğunu unutmayınız.

  Bahçelievler Web Tasarım Ajansı | SEO Firması