Organik Hit & Mailing

Reklam yada Seo açısından son derece yararlı olan Miling ve Organik Hit Programımız hem Kâr hemde değer katıyor.

Mailing Nedir, Nasıl Yapılır?

Toplu e-mail gönderme de denilen işlemdir. İzinli 2,5milyon ticari mail adresine sizin hazırladığınız veya bizim size özel hazırlayacağımız içeriği gönderiyoruz. İsterseniz toplu mail gönderimine istediğiniz mail adreslerini ekleyebilirsiniz. Toplu mail göndermenin bir yararı da mail yoluyla ulaşılan kişiler ürünlerinizi almak isteyen veya hizmetlerinizle ilgilenen olmaktan ziyade genelde web sitenize tıklayarak giriş yapacaklarından satış & Pazarlamanın yanı sıra, organik hit sağlayacağından kaliteli ve yoğun bir SEO faaliyeti olacaktır. 

Organik Hit

İnternet sitenize giriş yapan her kişi sitenizin hitinin bir parçasıdır. Web sitenize giriş sayısı ne kadar yüksek ise Google botları veya diğer arama motoru botları sitenizi daha sık ziyaret edip daha çok indexleme yapacaktır. Aynı zamanda siz içerik ürettikçe Sitenizin Hiti daha da çok yükseleceği anlamına gelir. Geliştirdiğimiz Organik Hit Programı sayesinde gerçek ve güncel ip adresleri kullanılarak sitenize 50.000 ila 500.000 arası organik hiti belirli zaman dilimine yayarak gönderebiliyoruz. Siteme Hit çekmek istiyorum diyorsanız Organik hit programını mutlaka deneyin.

Anahtar Kelime Bazlı Organik Hit

Organik hit programımızdan farklı olarak, anahtar kelime bazlı organik hit uygulamamız mevcuttur. Sizin belirlediğiniz 10 adet anahtar kelime için anahtar kelime bazlı organik hit sağlıyoruz internet sitenize. Bunun farkı ise site hitinin yükselmesine artı olarak belirlenen anahtar kelimeler arama motorlarında çok hızlı bir yükselme göstererek 1 sıraya kadar çıkmaktadır. Burada uygulanan 3 farklı yöntem tarafımızdan yıllarca kendi sitelerimiz dahil bir çok müşterimizin web Sitesine uygulanmış olup, bu güne dek hiç bir şikayet ve gerilemeye sebep olacak bir sorun olmamıştır.