Hazır Tema Web Sitesi

Hazır tema site yapma
Hazır tema site yapma

Hazır tema bir web sitesi sahibi olmak her yönden avantaj sağlar. Sıfırdan bir site yaptırmanın avantajı size özel yapılmış olmasından başka bir avantaj sağlamaz nitekim fiyat, zaman ve oturmamışlık hep problem olacaktır. Hazır bir tema kullanmanın getirdiği kolaylıklar ve avantajlar çok fazladır. Bunları listeyecek olur isek.

İşte Hazır site kullanmanın faydaları.

Hazır Tema Web Sitesi Avantajları

Zaman: Kurulum, tasarım ve düzenlemeleri kısa sürede yapılabileceğinden, zaman tasarrufu elde edersiniz.

Tasarım: Hazır tema sitelerin tasarımı zaten hazırdır. Siz isterseniz tasarıma vakit harcarsınız.

Seo: Hazır Tema siteler arama motorlarına uygun tasarlanmış olup, arama motorlarının yeni politikalarına uygun bir şekilde kendilerini hızlı bir şekilde güncelleyecektir. Seo optimizasyonu bakımından çok avantajlıdır.

Fiyat: Sıfırdan yeni bir site tasarlatacak olsanız hazır temalı bir siteye göre en az 3-4 kat daha maliyeti yüksek olur. Ayrıca sonradan eklenecek her şey için ücret ödersiniz veya destek alamama durumunuz olabilir.

Çeşitlilik: Hazır teme web sitelerinde çeşitlilik her şeyin üstündedir. Binlerce tema, eklenti, özellik veya işlevsellik. İhtiyacınız olan her şey ücretli veya ücretsiz sizindir.

Kaliteli Görünüm, Prestijli Sunuş: İşinde uzman yazılım mühendisleri tarafından yazılan ve tasarlanan hazır temalar her sektör ve konuya uygun en güzel ve şık tasarımlarla kaliteli görünüm vererek presstilinizi arttıracaktır.

Site Hızı: En iyi hız ve çalışma performansıyla optimize edilmiş temalar, hızlı sayfa açılışlarıyla ziyaretçilerinizin canını sıkmayacak.

Güvenlik & Gizlilik: Hazır temalarımız üstün şifreleme alt yapısına sahiptir. Tam güvenlikli olmayan bir eklenti daha yüklense alt yapısı gereği sorun olmayacaktır.

Mobil Uyumluluk: Hazır site tasarımlarımız %100 ‘ en yakın performansı veren temalardır.

Sorun Yaşamamak: Hazır temalarımızın database ve alt yapısının sorun yaşatmamak için kodlanmasının yanı sıra Tükiye’nin en iyi hosting firmasıyla çalışıyor olmamız sorunları sıfıra indiriyor.

Kullanıcı Dostu: Arayüz yada yönetim paneli tamamen kullanıcı dostudur. En kullanışlı yönetim paneline ve arayüzüne sahiptirler. Mobil ve masaüstü sürümler, hepsinde kullanışlı.

Geliştirilebilirlik: Açık kaynak kodlu olması kodlama bilgisi olanlar için geliştirmeyi sağlarken, kodlama bilgisi olmayanlar bile yönetim panelinde bir çok geliştirme yapabilir. Ayrıca Dünya’da sitenizin gelişmesi için çalışan binlerce mühendis her an durmaksızın çalışmakta. Güncellemeler yayınlanmakta, ücretsiz ve otomatik güncelleme yapabilirsiniz.

Teknolojiye ve Zamana Tam Uyumluluk: Hazır temalarımız her an gelişmekte olan teknolojiye güncellemelerle hızlıca ayak uydurur. Gerek teknolojik gerek arama motoru politika değişmeleri veya platform değişikliklerine hızlıca ayak uydurur.

Eklentiler: Her amaca, her ihtiyaca uygun bir veya genellikle birden fazla eklenti bulunmaktadır. Talep ettiğiniz her özelliği sitenize ekleyebiliyor olmak, büyük bir avantaj olacaktır.

Bir kişi veya bir firmaya bağlı kalmama: Ülkemizde bir çok konuşulan şey, anlaşılan konular işin sonunda aynı olmayabilir hatta işin sonunu göremediğiniz projeler başınıza gelebilmektedir. veya işin bittikten sonrasında hizmet alamama durumu karşına gelebilir. Zek Medya sizi yarı koymamayı taahhüt ettiği halde, tamalarımızın yönetim panelinin kullanım kolaylığı sayesinde sizde bir çok değişiklikler veya eklemeler yapabilirsiniz.

Kolay yedekleme veya Taşınma işlemleri: Sitelerimizde her türlü yedeklemeyi ücretsiz ve kolayca yapabilirsiniz. Sitelerimizin alt yapıları taıma konusunda sizlere kolaylıklar sağlayıcı özelliklere sahiptir.

Her türlü konuda bizimle iletişim kurabilirsiniz.ZEK MEDYA HAZIR TEMALARI ÖNERİR.